Baranyai tűzoltó munkáját is elismerték az ünnepen
2020. október 27. kedd 08:52

Az 1956-os forradalom és szabadságharc hatvannegyedik, valamint a köztársaság kikiáltásának harmincegyedik évfordulója alkalmából a köztársasági elnök, a belügyminiszter és az országos katasztrófavédelmi főigazgató Magyar Arany Érdemkeresztet, Magyar Ezüst Érdemkeresztet, Bátorságért Érdemjelet, Hősies Helytállásért elismerést, főtanácsosi és tanácsosi címet adományozott az arra érdemeseknek, többen soron kívüli előléptetésben, illetve dicséretben és jutalomban részesültek.
A központi ünnepségen a belügyminiszter soron kívül előléptette tűzoltó őrnaggyá Kéri Tamás László tűzoltó századost, a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság kiemelt főelőadóját (képünkön)
Az országos katasztrófavédelmi főigazgató beosztásában hosszú időn át végzett kiemelkedő munkája elismeréseként dicséretben és jutalomban részesítette Schubert Mária rendvédelmi igazgatási alkalmazottat, a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szakügyintézőjét.
Forrás: Katasztrófavédelem
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Egy mohácsi világrekord története:...
- Dombóváron leadta a mezt egy Pécsre...
- Orbán Viktor: 2026-ban arra kérek...
- Jó minőségű pezsgőkkel koccinthatunk...
- Szilveszterkor átlagosan ötven tűz...
- Nem emelkednek jövőre a...
- Ima és mulatozás: ilyen volt a...
- Oszlopott döntött egy autós Mohács...
- Egy mohácsi család lepte meg a...
- Ismét kedvezményes áron...

