Az utcán próbált meg kirabolni két fiatal egy pécsi férfit
2019. augusztus 11. vasárnap 08:44

A pécsi rendőrök befejezték a vizsgálatot annak a két fiatalnak az ügyében, akik ki akartak rabolni egy férfit az utcán.
Rablás kísérlete miatt nyomozott a Pécsi Rendőrkapitányság egy 16 éves pécsi fiú és 18 éves siklósnagyfalusi társa ellen.
A fiatalok április 30-án este Pécsett, a Kálvária utcában megtámadtak egy férfit. Egyikük a földre rántotta, és többször meg is ütötte a sértettet, akitől közben azt kérdezgette, hogy van-e nála pénz vagy telefon.
A sértettnek időközben sikerült eltávolodnia támadójától, majd telefonján értesítette a rendőrséget, így bántalmazója és társa elmenekült a helyszínről.
A pécsi rendőrök három órán belül elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható két fiatalt, majd előállításukat követően gyanúsítottként hallgatták ki őket.
Mindkettőjüket őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatásukat, amelyet a Pécsi Járásbíróság május 3-án elrendelt.
A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte, és az iratokat a napokban átadta az ügyészségnek.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A kormány célja a bruttó egymilliós...
- A valaha mért legalacsonyabbhoz...
- Csaknem negyven részeg gyereket...
- Csillaghullás mellett tűzgömbök is...
- Figyelmeztetést adtak ki Baranyára a...
- Pécsre, Mohácsra, Villányba is...
- Helyreállt a menetrend reggeltől a...
- Mohács életében 2026 különleges...
- Baranya történetének legnagyobb...
- A NAV nevével visszaélve támadnak...

