Az árkádsorra dőlt egy fa a Széchenyi téren
2023. május 16. kedd 10:11

Hétfőn több alkalommal riasztották a baranyai tűzoltókat az esős időjárás okozta károkhoz.
Két fa is az útra dőlt a Remeterét és Orfű közötti útszakaszon tegnap reggel. A pécsi hivatásos tűzoltók a fákat motoros láncfűrész segítségével eltávolították.
Nagy méretű fa dőlt ki hétfő reggel Mohácson, a Széchenyi téren is. A városi hivatásos tűzoltók motoros láncfűrésszel eltávolították.
A pécsi tűzoltók a megyeszékhelyen és Pellérden is kidőlt fákhoz vonultak, Pécsett a Vércse dűlőben, Pellérden pedig a Szabadság utcában okozott útzárat egy-egy kidőlt fa.
A mohácsiaknak Kölkeden, a komlóiaknak pedig Mánfa külterületén adott munkát az eső a délutáni és esti órákban.
Forrás: Katasztrófavédelem
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Kisteherautóval ütközött egy...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...

