Ajándékcsomaggal köszönték meg a baranyai mentősök helytállását
2022. december 22. csütörtök 18:30

A sokéves hagyományt folytatva ajándékcsomagokkal köszönte meg a Baranya Megyei Önkormányzat elnöke a mentőszolgálat munkatársainak az egész éves szolgálatot. Őri László több, mint 150 csomagot adott át csütörtökön a Pécsi Mentőállomás vezetőjének. A csomagokat az ünnepek alatt Baranya megyében szolgálatot teljesítő mentősök között osztják szét.
Mostanra már hagyománnyá vált, hogy a Baranya Segít Program keretében Őri László év végén megköszöni a mentősök egész éves emberfeletti helytállását.
Idén helyi termelők által készített portékákból összeállított ajándékcsomagot kapnak a megye mentőállomásain az ünnepek alatt is szolgálatot teljesítő mentőorvosok, ápolók és sofőrök.
A megyei elnök közel 200 csomagot adott át csütörtökön Varga Gyulának a Pécsi Mentőállomás vezetőjének.
Őri László elmondta: „Nehéz év van mögöttünk, de fontos, hogy a Baranya Segít Program keretében a hagyományt megtartva megköszönjük a mentősök egész éves helytállását."
„Minden baranyai nevében szeretnénk kifejezni hálánkat, hogy ha baj van akkor gyorsan érkezik a segítség" - mondta Őri László.
Varga Gyula, a pécsi mentőállomás állomásvezető tisztje megköszönte a mentősök nevében az ajándékokat.
A csomagokat, melyek helyben megtermelt lekvárokat, ivóleveket és aprósüteményt is tartalmaznak karácsony mindhárom napján szolgálatot teljesítő mentősöknek juttatják el.
Forrás: Baranya Megyei Önkormányzat
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

