A Véradóállomás javára rendez bált a Botos busócsoport
2014. november 14. péntek 07:07
Jótékonysági est szervezésével Mohácson a Botos busócsoport gyűjtött már pénzt többek között beteg kisgyermek gyógyítási költségére, a kórház- és a bölcsőde javára, s ezúttal a szombati rendezvény bevételét a Véradóállomásnak szánják.
Kezdeményezésükhöz ahogy a korábbi alkalmakkor, ezúttal is csatlakoztak a helyi kultúra és hagyományőrzés legkiválóbbjai, hogy fellépésükkel hozzájáruljanak az est sikeréhez, a támogatásra szánt összeg növeléséhez. Így szombaton a Duna Irodaházban 17 órától a Mladi Tamburaši, a Bisernice zenekar, Menyhárt Éva nótaénekes, Peti Kovács István zenekara, a Poklade zenekar, a Feles zenekar, Németvarga Zsófia, a Zumba Kids, a Kelet Rózsái Hastánccsoport, valamint a pécsi IDS Táncstúdió mohácsi versenytáncosai adnak műsort, majd az est 21 órától a Center Band zenekar közreműködésével bállal folytatódik.
A Botos busócsoport „Támogass, hogy segíthessünk!" jelmondottal meghirdetett rendezvényének fővédnöke Szekó József polgármester.
B. M.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Párás, ködös éj után borús napunk...
- Mutatjuk, merre járnak a NAV baranyai...
- Halálos háztűz Baranyában: idős férfi...
- Alapjogokért Központ: állandósult a...
- Bayer Zsolt a Tisza állítólagos...
- A kormány nemzeti petíciót indít...
- Olvad a jég, már nem biztonságos a...
- Nem narancsból készült egy narancslé,...
- Gázolt a vonat, késnek a járatok a...
- Már egyenesen egyészségtelen Pécsett...

