A pécsi vonatokat is érinti: gond volt Kelenföldön
2022. október 23. vasárnap 14:30

Meghibásodott a biztosítóberendezés vasárnap a kelenföldi vasútállomáson, emiatt több vonalon késnek a vonatok - közölte a Mávinform.
A Facebook-oldalukon azt írták, a vonatok egy ideig várakozásra kényszerültek, de 13 órakor a budapesti Kelenföld állomáson korlátozásokkal újraindult a vasúti forgalom. A hegyeshalmi, a székesfehérvári és a pusztaszabolcsi vonalon azonban továbbra is késésekre, vonatkimaradásokra kell számítani.
A Mávinform tájékoztatása szerint a Budapesti Közlekedési Központ elfogadja a vasúti jegyeket és bérleteket a 139-es buszon Kelenföld vasútállomás és a Déli pályaudvar között, valamint a 4-es metró teljes vonalán.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Anyakönyvi hírek: ők születtek és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

