A pécsi belvárosban támadt rá egy járókelőre egy dunaszekcsői fiatalember
2018. szeptember 12. szerda 10:13

A pécsi rendőrök egy órán belül elfogták azt a férfit, aki pénzt követelt egy másik férfitől a belvárosban.
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába hétfőn19 óra 10 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy ismeretlen férfi pénzt követelt egy járókelőtől Pécs belvárosában.
A sértett a rendőröknek elmondta, hogy a Garay utcában mellészegődött egy erőszakosan viselkedő fiatalember, aki veréssel fenyegette meg, majd pénzt követelt tőle. A sértett végül egy dohánybolt eladójától kért segítséget.
A rendőrök egy órán belül beazonosították, majd a Kórház téren elfogták a bűncselekménnyel gyanúsítható 18 éves dunaszekcsői férfit. Előállították, és kihallgatták gyanúsítottként, tettét beismerte.
Ellene zsarolás gyanúja miatt a Pécsi Rendőrkapitányság indított nyomozást.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Sombereken, egy családi házban...
- Bioreaktort, robotsebészeti rendszert...
- Itt a naptár: ezen a nyáron sem...
- Kamionnal ütközött egy autó a 6-os...
- Napsütéses, szép napunk lesz szerdán is
- Kvízre invitálják a fiatal baranyai...
- Orbán Viktor: megnyerjük a...
- Nyitva lesznek a kormányablakok a...
- Súlyosabb büntetést kérnek a pécsi...
- Tovább emelkedtek az üzemanyagárak...

