A nappaliban nevelgetette a füvet egy baranyai férfi
2023. március 29. szerda 18:00

A nappalijában termesztett kábítószert egy férfi Vásárosdombón.
Kábítószer birtoklása miatt hallgatták ki gyanúsítottként a komlói rendőrök azt a férfit, akivel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy az otthonában kábítószert termeszt.
A rendőrök kedden tartottak kutatást a férfinál. Ennek során a nappaliban egy kábítószer termesztéséhez használatos mobil sátrat találtak, amely megfelelő megvilágítással és szellőztetéssel is el volt látva.
A helyszínen mintegy 40 tő kábítószergyanús anyagot és növényi magokat foglaltak le a nyomozók.
A 35 éves férfit a helyszínen elfogták, majd vele szemben kábítószer-gyorstesztet alkalmaztak, amely THC-ra pozitív jelzést adott. A férfit ezután előállították a Sásdi Rendőrőrsre.
Forrás: BVRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Kisteherautóval ütközött egy...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

