A hidegben is számíthatunk a mohácsi rendőrökre
2017. január 08. vasárnap 11:05

A nagy hidegben a mohácsi rendőrök is készek segítséget nyújtani azoknak, akik nem tudják megoldani a fűtést, s akár életveszélybe is kerülhetnek.
Szombaton egy drávapalkonyai idős asszonynak (képünkön) és egy Pécsvárad mellett élő idős férfinak segítettek gondoskodni a fűtésről a megyei rendőrök, illetve egy kihűlés közelében lévő pécsi férfit krízisszállásra vittek.
A rendőrség kéri, hogy a nagy hidegre való tekintettel még inkább figyeljenek oda az idős, vagy nehéz körülmények között élő hozzátartozóikra, szomszédjaikra.
Az odafigyelés ebben az időben rendkívül fontos, sokszor életet is menthet. Ha úgy ítéli meg, segítségre van szükség, ne késlekedjen, hívja a rendőrséget a 107, vagy a 112 központi segélyhívó számok egyikén!
EQM - BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Több ezren tartanak Baranya felé - a...
- Akár tíz fok is lehet szerdán...
- Ismét Csányi a leggazdagabb, már 150...
- Orbán Viktor: a háború a legfontosabb...
- A családsegítők próbálják hazaküldeni...
- "Kicsit több szeretetet" kér a...
- Aki úszni tanította Mohácsot: Éva...
- Orbán Viktor: 16 éve azt tesszük,...
- A Nemzeti Választási Iroda készen áll...
- Halálos baleset történt Himesháza...

