Vigyázat, figyelmeztetést adtak ki az egész országra a köd miatt
2013. november 16. szombat 19:16
Vasárnapra is az ország egész területére figyelmeztetést adott ki a meteorológiai szolgálat a várható tartós, sűrű köd miatt.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat szombati veszélyjelzésében azt írta: éjszaka ismét több helyen képződik sűrű köd. Vasárnap leginkább nyugaton akár egész nap rosszak lehetnek a látási viszonyok, a középső és keleti országrészben napközben feloszlik a köd.
Az előrejelzés szerint vasárnap sem várható számottevő csapadék, legfeljebb szitálás fordulhat elő. A minimumhőmérséklet többnyire 2 és 7 Celsius-fok között, a kevésbé felhős tájakon 0 fok körül alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet 5 és 11 fok között valószínű.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kisteherautóval ütközött egy...

