Vasárnap reggel melegebb lesz, mint kora délután
2024. január 06. szombat 17:20

Vasárnap az Észak-Dunántúlon egyre nagyobb területen vált az eső vegyes csapadékba, amely során átmeneti jelleggel ónos eső is kialakulhat.
Az esti, késő esti órákra a csapadék egyre inkább szűnik, de ezzel együtt havazás lesz a meghatározó csapadékforma.
Vasárnap tovább erősödik az északias szél, a középső országrészt leszámítva többfelé kell erős, viharos széllökésekre számítani.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 0 és +7 fok között várható, északnyugaton gyenge fagy is lehet.
A legmagasabb nappali hőmérséklet 0 és +10 fok között valószínű. Délkeleten lesz a legenyhébb az idő, néhol pedig délelőtt áll be a maximum.
A hideg levegő érkezésével a Nyugat-Dunántúlon reggeltől, másutt a déli óráktól csökken a hőmérséklet.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hármas karambolhoz riasztották a...
- Kamionnal ütközött egy teherautó a...
- Belenézhetünk a Mohácson ötszáz éve...
- Nagyapja zaklatott egy 14 éves...
- Hatalmas hőmérséklet-különbség...
- Tűz ütött ki egy komlói társasház...
- Szélvihar, jégeső csaphat le...
- Késő éjszakáig küzdöttek a lángokkal...
- Mohácsi győztese is van az...
- Fiatal rablók terrorizálták a...