Újraélesztettek egy hatéves kisfiút a debreceni strandon
2014. augusztus 20. szerda 17:48
Újra kellett éleszteni egy hatéves kisfiút szerda délután a debreceni strandon, a gyerek jól van - közölte az Országos Mentőszolgálat észak-alföldi orvos igazgatója az MTI érdeklődésére.
Pápai György elmondta, hogy a fürdőzők figyeltek fel az egyik medence vizében lebegő gyerekre. Az úszómesterek azonnal megkezdték az eszméletlen kisfiú újraélesztését, majd a mentők folytatták, akik stabilizálták az állapotát.
A fiút a mentők jó keringéssel vitték a Kenézy kórház traumatológiájára, ahonnan a megfelelő vizsgálatok elvégzése után átszállították a debreceni gyermekklinika intenzív osztályára. A gyerek jó állapotban van - tette hozzá a mentők orvos igazgatója.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Állatorvosi ügyelet hétvégén Mohácson...
- Árokba hajtott, felborult egy autó...
- Kisteherautóval ütközött egy...

