Újabb képviselő csatlakozott Szili Katalin pártjához
2013. november 27. szerda 12:56
Ivády Gábor független országgyűlési képviselő csatlakozik a szintén független Szili Katalin által alapított Közösség a Társadalmi Igazságosságért párthoz - jelentette be a két ellenzéki politikus szerdán sajtótájékoztatón, Budapesten.
Ivády Gábor úgy fogalmazott: Magyarországon olyan mértékű az igazságtalanság, hogy úgy érzi, kötelessége ez ellen tenni valamit. Ezért készített egy javaslatot a polgármesterek visszahívhatóságáról, amelyet azonban nem nyújt be, mivel a jelenlegi politikai berendezkedésben nem lát esélyt annak elfogadására.
Szili Katalin örömtelinek nevezte Ivády Gábor csatlakozását a KTI-hez, mert ezzel "100 százalékkal megnő a párt parlamenti képviselete".
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kisteherautóval ütközött egy...

