Terrarisztikai és akvarisztikai börzét rendeznek vasárnap
2018. március 16. péntek 09:35

Terrarisztikai és akvarisztikai börzét rendeznek vasárnap a Fővárosi Művelődési Központban, ahol leopárdgekkó szépségversennyel és különböző előadásokkal is várják a látogatókat.
A Terra-Akva börzén pókok, kígyók, békák, hüllők, teknősök, csigák és kétéltűek lesznek láthatók szakszerű körülmények között a vadászgörények, egerek, apró rágcsálók, sünök és díszhalak mellett - közölték a szervezők az MTI-vel.
A 10 órakor kezdődő rendezvényen már a nyitástól megtekinthetők a leopárdgekkók, amelyeket a zsűri mellett a közönség is díjazhat. Nevezni a www.terraakva.hu oldalon megadott információk alapján lehet.
A lepkék helyes tartásáról és tenyésztéséről Benyó András, a nyílméregbékák tartásának higiéniai szempontjairól pedig Hévizi Gergő tart előadást. A rendezvényen személyesen lehet kérdezni a hazai legrangosabb tenyésztőktől, akik hosszú évek tapasztalatait tudják megosztani az érdeklődőkkel.
MTI - Fotó: Pixabay
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hatalmas lángokkal égett egy autó...
- Már elkezdték a szavazólapok nyomtatását
- Hogy is volt? A mohácsi...
- Várják a jelentkezőket a Virágos...
- Orbán Viktor megszólalt Szijjártó...
- Megdörrenhet az ég, záporok érhetik...
- Harminc határsértőt tartóztattak fel...
- Angliában fogtak el egy szökésben...
- Három baranyai települést céloznak...
- Dr. Magos Mária: a legszebb dolog azt...

