Szerdán ismét felhők érkeznek, felhőszakadás is kialakulhat
2025. április 22. kedd 19:30

Szerdán napközben erőteljessebbé válik a gomolyfelhő-képződés és elsősorban a déli óráktól a nyugati tájak kivételével szórványosan kell számítani helyi jellegű záporok, zivatarok kialakulására, melyeket helyenként felhőszakadás kísérhet az erős, viharos széllökések mellett.
A csapadékgócok várhatóan a holnap esti órákban nem fognak megszűnni, ekkor már nyugaton is lehet számítani előfordulásukra.
A zivataros kifutószeleket leszámítva, ma a Dunántúlon kísérhetik élénk lökések az északi, északnyugati szelet, egyébként általában gyenge vagy mérsékelt marad a légmozgás.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet többnyire 8 és 14 fok között alakul, de a hidegre hajlamos helyeken ennél néhány fokkal hűvösebb is lehet.
A legmagasabb nappali hőmérséklet szerdán 21 és 26 fok között valószínű.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Így ünnepelték Mohácson az elmúlt...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- Autós retró majálisra várják a...
- Nyári meleggel rúgja ránk az ajtót a...
- Huszonegy határsértővel szemben...
- Nagymamájától leste el a fortélyokat,...
- Bátor eladókon akadt fent egy rabló...
- Ingyenes a parkolás Pécsett az...
- Rablás miatt csuktak le egy...
- Kandallóba, ágyneműtartóba és...