Székéről és mandátumáról is lemondott Fót polgármestere
2013. szeptember 19. csütörtök 09:09
Lemondott posztjáról Cselőtei Erzsébet, Fót fideszes polgármestere szerda késő este - erősítette meg az MTI információját a Pest megyei város egyik alpolgármestere csütörtökön.
Bartos Sándor (Fidesz) közölte, hogy Cselőtei Erzsébet a testületi ülésen nemcsak a polgármesteri megbízatásáról, hanem a település 1-es számú egyéni választókerületében szerzett mandátumáról is lemondott. A képviselő a polgármester döntésének indokairól nem tudott nyilatkozni.
A városvezetői feladatokat Pozderka Gábor (Fidesz) alpolgármester látja el - tette hozzá Bartos Sándor. Az MTI telefonon kereste, de nem érte el Cselőtei Erzsébetet.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Anyakönyvi hírek: ők születtek és...
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

