Százmilliót bukhat egy lottónyertes, ha nem jelentkezik
2022. szeptember 07. szerda 18:45

Már csak napja van jelentkezni annak az ismeretlen játékosnak, aki bár megnyerte a Jokerért járó több mint 102 millió forintot, de eddig nem váltotta be a nyertes szelvényt.
Amennyiben szeptember 9-én 23:59-ig nem kerül átvételre az összeg, a Szerencsejáték Zrt. - a játék részvételi szabályzata alapján - ebből az összegből külön akciókat szervez, illetve a már meglévő nyereményalapokat egészíti ki annak érdekében, hogy visszajuttassa a játékosokhoz a fel nem vett nyereményt.
Két hét halmozódás után 102.773.620 forintot nyert egy szerencsés játékos a Joker játékon. A 23. játékhéten elvitt nyereményért a mai napig nem jelentkezett senki. Most ez még megtehető, de már csak négy nap áll a rendelkezésére, hogy beváltsa a nyertes szelvényt - írta honlapján a Szerencsejáték Zrt.
Ebben az évben ez már a második ilyen eset: legutóbb februárban nyert valaki közel 150 millió forintot, azonban a rendelkezésre álló 90 nap alatt nem jelentkezett nyereményéért, így a játék részvételi szabályzata alapján a társaság júliusban és augusztusban külön akciókat szervezett, illetve kiegészítette a már meglévő nyereményalapokat, hogy így juttassa vissza a játékosokhoz a fel nem vett összeget.
A társaság közlemény formájában üzeni játékosainak és egyúttal a szóban forgó nyertesnek: nagyon fontos, hogy őrizzük meg a szelvényeinket és számhúzás után minden esetben ellenőrizzük. Ez a nyeremény most még felvehető, de szeptember 9. 23:59 után már biztosan más játékos örülhet majd neki.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Három újonc is szerepel Marco Rossi...
- A Mohácsi-szigeten már nyílik ez a...
- Rémisztő eredménnyel zárult az...
- Ön kinek adna díszpolgári címet...
- Javul az idő, szerdán már ismét...
- Drogkereskedelem miatt emeltek vádat...
- Új épületet emelnek a Fehér Gólya...
- Vádat emeltek egy titkos kertészetet...
- Baranyában két településen is...
- Orbán Viktor Zelenszkijnek: ha nincs...

