Szanyi Tibor vitára hívja Pelcznét, a Fidesz EP-listavezetőjét
2014. május 21. szerda 11:55
Vitára hívja szombaton délutánra Szanyi Tibor, az MSZP európai parlamenti (EP-) listavezetője Pelczné Gáll Ildikót, a Fidesz EP-listavezetőjét. Ezt a szocialista politikus jelentette be szerdán Budapesten sajtótájékoztatón, miután ülésezett a párt országos választási bizottsága.
Szanyi Tibor szerint egy választási időszakban a kormánypárt nem teheti meg, hogy elbújjon a választók elől. Ez olyan, mint egy állásinterjú, aki nem megy el, az nem érdemli meg, hogy felvegyék - indokolt.
A listavezető bejelentette azt is, hogy az MSZP részt vesz a péntekre tervezett választási vitán, és bízik abban, hogy az nyolcpárti lesz, vagyis részt vesz rajta a Fidesz és a Demokratikus Koalíció is.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...

