Rendőrök várták a buszpályaudvaron a migránosokat
2022. május 13. péntek 08:50

A szekszárdi rendőrök három, magát szír állampolgárnak valló férfit állítottak elő a szekszárdi buszpályaudvarról.
Állampolgári bejelentés érkezett pénteken 6 óra körül, hogy a Bajáról Szekszárdra közlekedő buszon három - feltehetően - illegális migráns tartózkodik.
A Szekszárdi Rendőrkapitányság járőrei a szekszárdi autóbusz pályaudvarra mentek, ahol ellenőrizték a bejelentett jármű utasait.
Közülük három, magát szírnek valló férfit intézkedés alá vontak, mivel személyazonosságukat, illetve magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét hitelt érdemlően igazolni nem tudták.
Ezt követően előállították őket a Szekszárdi Rendőrkapitányságra.
A migránsokat elszámoltatásukat követően a hatályos magyar jogszabályok értelmében visszakísérik az ideiglenes biztonsági határzárhoz.
Forrás: police.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Változott a buszok menetrendje, már...
- Egy héten át tartó rendőrségi razzia...
- Befejeződött a Marek Sportcsarnok...
- Megvannak az adatok, rengetegen...
- Orbán Viktor: vége annak az...
- Pécsi gyalogosgázolás szemtanúit...
- Kocsis Máté Mohácson: a választások...
- Tamburás karácsonyra várják az...
- Orbán Viktor Mohácson: hadüzenet a...
- Februártól indulnak a Magyar falu...

