Papírforma: Vona Gáborból csinálna miniszterelnököt a Jobbik
2013. október 26. szombat 16:35

Vona Gábor pártelnököt választották meg a Jobbik miniszterelnök-jelöltjének szombaton Budapesten, a párt tizedik, ünnepi kongresszusán.
Vona Gábor a megválasztása utáni sajtótájékoztatón azt mondta, azokat az embereket akarják képviselni, akik a Fideszből és az MSZP-ből is kiábrándultak. Programjuk három pillérre épül: a közbiztonságra, a munkahelyteremtésre és az elszámoltatásra.
A küldöttgyűlésen Szabó Gábor pártigazgatót ismét megválasztották válaszmányi elnöknek. A képviselő bejelentette, hogy a 2014-es voksoláson sem listán, sem egyéni választókerületben nem indul.
MTI – Fotó: Kovács Attila/MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

