Ónos eső: mindenhol visszavonták a riasztásokat
2014. február 02. vasárnap 23:47
Vasárnap késő este mindenhol visszavonta az ónos eső miatt kiadott riasztásokat az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Az OMSZ-nek az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzése szerint hétfőre virradó éjszaka még előfordulhat gyenge intenzitású ónos eső, s emiatt hétfőre Vas és Zala megyére még kiadták az elsőfokú figyelmeztetést.
Az előrejelzés szerint viszont hétfőn napközben már alapvetően derült, száraz időre van kilátás, legfeljebb nyugaton, délnyugaton lehetnek erősen felhős területek. A legalacsonyabb hőmérséklet általában mínusz 8 és mínusz 3 Celsius-fok között alakul, az Alföldön helyenként ennél is hidegebb lehet. Napközben jellemzően plusz 3-6 fokig melegszik a levegő, de a szeles és felhős területeken ennél kissé hidegebb lesz.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Kisteherautóval ütközött egy...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...

