Negatív drogtesztet produkált Lazáry – minden héten megismétli
2013. szeptember 27. péntek 10:53
Nem lesz sikeres a szocialisták lejárató kampánya - jelentette ki Lazáry Viktor, Szombathely fideszes alpolgármestere pénteken sajtótájékoztatóján, miután negatív lett a szombathelyi kórházban péntek reggel elvégzett megismételt drogtesztje is.
Soha nem fogyasztottam kábítószert, és nem tántorítanak el az ilyen vádaskodások, mindaddig tovább végzem a munkámat, ameddig a választók bizalmát élvezem - mondta.
Hozzátette: tudomásuk van arról, hogy a szocialisták folytatni akarják lejárató kampányukat, hamis fényképekkel, hamis videofelvételekkel, hamis hangfelvételekkel és ha kell hamis tanúkkal is készülnek.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Anyakönyvi hírek: ők születtek és...
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

