Mínusz tíz fokos hideg, köd jöhet az éjjel
2018. december 17. hétfő 17:20

Kezdetben az ország nagy részén túlnyomóan borult időre számíthatunk, majd éjszaka egyre nagyobb területen szakadozik, csökken a felhőzet, és kedden alapvetően változóan felhős lesz az ég, több-kevesebb napsütéssel.
Holnap reggelig elsősorban a keleti határvidéken hószállingózás, gyenge havazás még előfordulhat, ezt követően már nem valószínű csapadék.
Éjszaka többfelé párássá válik a levegő, elsősorban a Dunántúlon, valamint a középső területeken zúzmarás köd is képződik, mely kedden napközben helyenként tartósan meg is maradhat. Az északi, északnyugati szél északkeleten helyenként megélénkül.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában -2 és -8 fok között várható, de a derült, szélvédett helyeken -10 fok alatti értékek is előfordulhatnak.
A legmagasabb nappali hőmérséklet kedden többnyire -1 és +5 fok között valószínű, de a tartósan borult, ködös vidékeken ennél hidegebb is lehet.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Három baranyai települést céloznak...
- Újabb forgalmi korlátozások jönnek...
- Angliában fogtak el egy szökésben...
- Idén is megrendezik a magyar...
- Becsületbeli ügy a kormány számára a...
- Brutális karambol miatt lezárták a...
- Másfél méter alá esik a Duna...
- Csak akkor érvényes a szavazólap, ha...
- Szerencsekoncert Mohácson: Mága...
- Harmincöt éve özönlötték el Mohácsot...

