Menczer: a kormány magyarbarát külpolitikát folytat
2024. május 04. szombat 19:54

A kormány magyarbarát külpolitikát folytat, a baloldal azonban ezt nem érti, mert ők soha nem képviselték a magyar érdekeket - mondta a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója a Facebook-oldalán szombaton közzétett videóban.
Menczer Tamás úgy fogalmazott, a kormányt gyakran vádolják azzal, hogy orosz-, amerikai-, török- vagy németbarát külpolitikát folytat.
"Ezzel szemben az igazság az, hogy mi magyarbarát politikát folytatunk", a baloldal azonban ezt nem érti, mert soha nem folytatott magyarbarát politikát, "így a koordinátarendszerben nem tudják elhelyezni, hogy ez mit is jelent" - fogalmazott a politikus.
Hozzátette, sokáig nem volt világos és érthető, hogy miért nem képviselik soha a magyar érdeket, "de ma már tudjuk, hogy mindez külföldi megrendelések alapján történik, külföldi finanszírozók alapján, és ezeket az embereket szolgálják ki".
Ha a baloldal kapna lehetőséget, akkor "a külföldi irányítás okán és a külföldi finanszírozók miatt belevinnének bennünket" az orosz-ukrán háborúba - mondta Menczer Tamás.
A közelgő európai parlamenti választásokra utalva kiemelte, "június 9. nagyon közel van, és a tét óriási".
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Befejeződött az építkezés, kétszer...
- Rockmusical készült a mohácsi...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Hideg reggelre ébredünk, s napközben...
- A nyílt utcán műtött meg egy főorvos...
- Baranyai rendőrök vehettek át...
- Mohácsi csata: pénteken újabb...
- Csaknem végzett két testvér egy...
- Felavatták a baranyai főkapitányság...
- Egyre hűvösebbre fordul, a szél is...

