Megunta a dugót, rollerrel szlalomozott a sztrádán - Videó!
2021. június 09. szerda 09:29

A Magyar Közút Nonprofit Zrt. gyorsforgalmi utakat figyelő kamerái számtalan meredek és sokkoló esetet rögzítettek már, de olyat, mint ami hétfő délután történt az M1-es autópályán, még a tapasztalt diszpécserek sem nagyon láttak: egy fiatal férfi ugyanis e-rollerrel közlekedett az ország legforgalmasabb autópályájának leállósávján Bicske térségében.
Hétfő délután az M1-es autópályán a Hegyeshalom felé vezető oldalon két kamion ütközött össze.
A külső sáv lezárása miatt a torlódás hossza meghaladta a 3 kilométert.
Valószínűleg a hosszabb menetidőt megelégelve szállhatott ki egy autó utasa, aki fogta az e-rollerét és egész egyszerűen a leállósávon haladva próbálta meg lerövidíteni a menetidőt, kikerülve a balesetező kamionokat és a műszaki mentésben részt vevő útellenőrt is.
Jól látható a kamerafelvételeken, hogy a szabálytalan manővere mennyire életveszélyes volt, hiszen a külső sávban rengeteg kamion haladt el mellette. A Magyar Közút útellenőre, miután elment mellette a rolleres, azonnal értesítette a rendőrséget, a bicskei mérnökség diszpécserei pedig folyamatosan nyomon követték a férfit.
A fiatalember viszont a következő lehajtónál letért az autópályáról és az 1-es főúton folytatta útját, a kiérkező rendőrök ott már nem találták meg.
Forrás: Magyar Közút
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Peregnek a képek, merengünk a múltak...
- Itt a szezon, több vonat jár...
- Bekapcsolták vasárnap a...
- Több változást is tartogat a...
- A piás és drogos sofőrökre vadásznak...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Vitézy: a mohácsi hidat befejezik, a...
- Jövő héten megszűnhetnek a védett...
- Riadót fújtak, máris itt van a...
- Sváb utcabálról jött a hír: a Deák...

