Marhákat venne? Forduljon a NAV-hoz!
2022. június 17. péntek 12:47

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal következő árverésén szarvasmarha-állományra lehet licitálni; az állatok becsült összértéke több mint 41 millió forint - közölte a NAV pénteken.
A közleményben jelezték, hogy az adóhivatal eseményén 83 állat, 54 üsző és 29 bika várja új gazdáját.
A szarvasmarhákra fajtánként lehet licitálni, közöttük előfordul aberdeen angus és hereford is. Az állatok átlagosan 1-1,5 évesek, és együttesen mintegy 32 tonnát nyomnak.
Jelenleg az állatok bértartónál vannak, hogy az árverésig gondos és szakszerű ellátásban legyen részük.
Az árverés június 24-én indul és négy napig tart. További információk az árverésről és a szarvasmarhákról az adóhivatal oldalán érhetők el - írták a közleményben.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Sikerrel járt a keresés, épségben...
- Élőláncot alkotva keresnek egy...
- Miután a párját lecsukták, a most...
- Megvan a nyertes, készülhetnek a...
- Mohácsi kisfiú, Mufics Máté nyerte a...
- Elkészült, s már birtokba is vették a...
- Nagyot fog csalódni, aki napsugaras,...
- Vádat emeltek egy baranyai drogbanda...
- Baranyában is programokkal várják a...
- Napról napra csökken a Duna...