Kövér szerint már könnyebb a "hátizsák", amit megörököltünk
2013. november 29. péntek 19:40

Az Országgyűlés elnöke szerint a jelenlegi kormány az elmúlt három és fél év minden napján Magyarország megújításán, illetve azért dolgozott, hogy kijelenthessük: ma már könnyebb a "hátizsák", amit megörököltünk.
Kövér László a kabinet erőfeszítéseiről, valamint a kisebb és nagyobb közösségek felelősségéről a Pest megyei Taksony művelődési házában, a község névadójára emlékező péntek esti ünnepségen beszélt.
A házelnök kijelentette: a politika feladata annak biztosítása, hogy az emberek építeni tudjanak, ugyanakkor mindenki felelős nemcsak önmagáért, hanem a rá bízott értékekért, vagy például a kultúránkért is, amit mindenki köteles a jövő nemzedékének átörökíteni.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Kisteherautóval ütközött egy...
- Kecsegéket és menyhalakat...

