Kövér amondó, készen kell állnunk a haza és a nemzet megvédésére
2014. május 24. szombat 17:35
Az első világháború századik évfordulóján gondolnunk kell arra: mindig készen kell állnunk a haza és a nemzet megvédésére - hangsúlyozta Kövér László, az Országgyűlés elnöke szombaton, Pápán, az első világháború kitörésének századik évfordulója alkalmából rendezett megemlékezésen, megnyitva egyben a pápai huszárezred emléke előtt tisztelgő emlékkiállítást.
"Vannak idők, amikor a hazát életáldozattal, vérrel és vassal kell védeni, ez volt a pápai 7-es huszárok ideje, és vannak idők, amikor a hazát munkaáldozattal és szavazatunkkal kell megvédeni, ez a nekünk kiszabott idő és a ránk jutó feladat" - fogalmazott a házelnök, arra kérve hallgatóságát, hogy április 6. után vasárnap is tegyenek így.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...

