Karácsonyfát állít Szigliget a Balatonban
2013. december 09. hétfő 15:38
Karácsonyfát állít a Balatonban Szigliget december 24-én - tájékoztatta Balassa Balázs polgármester az MTI-t hétfőn.
A tavalyi évhez hasonlóan az Újévi csobbanás nevű rendezvény szervezői december 24-én koradélután a szigligeti strandon ismét fürdőruhára vetkőznek és beviszik a feldíszített karácsonyfát a Balatonba, amelyet a szervezők elképzelése szerint 2014. január 1-jén az Újévi csobbanás résztvevői fognak kihozni a vízből - mondta a polgármester.
December 24-én a szervezők a kisgyermekes szülők fogadására is felkészülnek; a strandon hangszórókból karácsonyi dalok fognak szólni, a gyermekeket állatsimogatóval, kakaóval, meleg teával várják - tette hozzá.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Kisteherautóval ütközött egy...
- Kecsegéket és menyhalakat...

