Hatan vesztették életüket a hétvégén az utakon
2013. október 07. hétfő 07:29
Hat közlekedési balesetben hatan vesztették életüket az elmúlt két napban - tájékoztatott honlapján az ORFK Kommunikációs Szolgálata hétfő reggel.
A közlemény szerint a rendőrök 89 személyi sérüléses közúti közlekedési balesetnél intézkedtek, a halálos áldozatok mellett 23 súlyos és 60 könnyű sérültje volt ezeknek.
A rendőrség összesen 406 embert fogott el, közülük 214-et bűncselekmény elkövetésén értek, 73 ellen pedig körözés volt érvényben.
A határokon 113 embert tiltott határátlépés, négyet embercsempészet, hármat közokirat-hamisítás miatt fogtak el - derül ki a tájékoztatásból.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

