Eső, ónos eső, hó, zivatarok: ez vár ránk szombaton
2023. december 01. péntek 19:30

Szombaton napközben újra több helyen várható eső, zápor, ami északnyugat felől egyre nagyobb területen havas esőbe, havazásba vált át, miközben csökken az intenzitása. Átmeneti időre néhol ónos eső is lehet.
A Tiszántúlon az időszak végéig eső lesz a jellemző. Helyenként zivatar is kialakulhat. A légmozgás ma többnyire mérsékelt, éjszakától a Dél-Alföldön a déli, a Nyugat-Dunántúlon az északi szél élénkül meg.
Holnap egyre többfelé fordul északnyugatira, nyugatira a szél, és többfelé kísérik erős, főként az Észak-Dunántúlon viharos széllökések, amely a Bakony környékén hófúvásokat okozhat.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 0 és +8 fok között alakul.
A legmagasabb nappali hőmérséklet szombaton 1 és 18 fok között valószínű, északnyugatról délkelet felé haladva mérhetjük a magasabb értékeket.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Magukat rendőrnek álcázva csapott le...
- Több mint egy hónapja hiába keresnek...
- Kiszámította a KSH, hogyan alakult az...
- Orbán Viktor: a békéhez erő kell, a...
- Kell az erősítés, szolgálati kutyákat...
- Pénteken talán már eltehetjük az...
- Hasba szúrta élettársát egy nő egy...
- Itt a vége: Gyurcsány Ferenc...
- Áprilisban is olcsóbban tankolhattunk...
- Rockmusical készült a mohácsi...