Egyedül próbál nyerni a Fidesz ellen Budapesten az Együtt-PM
2014. augusztus 12. kedd 12:55
Az Együtt-PM önállóan indul Budapesten az önkormányzati választáson és önállóan köt kerületi szintű megállapodásokat - írta a szövetség az MTI-hez kedden eljuttatott közleményében. Ezt azzal indokolják, hogy a Magyar Szocialista Párt (MSZP) nem fogadta el azt a megállapodást, amelyet a Demokratikus Koalícióval (DK) együtt kötöttek pénteken.
A közlemény szerint pártszövetségük sajnálatosnak tartja, hogy az MSZP döntésének következtében "olyan helyzet áll elő Budapesten, amely nem jelent minden kerületet érintően jó megoldást". A szocialisták ezzel a lépésükkel veszélybe sodorták az ellenzéki erők budapesti megerősödését, és lehetnek olyan nyerhető budapesti kerületek is, amelyekben több demokratikus ellenzéki polgármesterjelölt áll majd szemben a Fidesz jelöltjével - fogalmaznak.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Állatorvosi ügyelet hétvégén Mohácson...
- Árokba hajtott, felborult egy autó...
- Kisteherautóval ütközött egy...

