Egy nap alatt 46 migránst fogtak el Hercegszántón
2020. február 06. csütörtök 09:18

A Bács-Kiskun megyei határszakaszon szolgálatot teljesítő egyenruhások szerdán 0 óra és 24 óra között 10 esetben összesen 46 külföldit tartóztattak fel Hercegszántó közigazgatási területén.
A magukat szír, iraki és afgán állampolgárnak valló illegális migránsok jogellenesen jutottak be az ország területére.
A határsértők sem személyazonosságukat, sem magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét hitelt érdemlően nem tudták igazolni. A hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően a csoportokat visszakísérték az ideiglenes biztonsági határzárhoz.
A rendőrök a fenti időszakban Hercegszántó és Kelebia külterületén három esetben hat migránst akadályoztak meg abban, hogy jogellenesen Magyarország területére lépjenek.
Képünk illusztráció.
Forrás: BKMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Nepomuki Szent János ünnepére készül...
- Vasárnapig tart a rendőrségi razzia...
- Nyílt napot tartanak a Pécsi...
- Amikor Mohácsról is Pécsre tódult a...
- Itt a menetrend, így alakul meg...
- Megszűnik a TV2 Tények című...
- Nézze meg, milyen szuper idő várható...
- Másfélszer több üzemanyagra elég az...
- Pompás fogatokat, felkészült...
- Durván felpörgött márciusban az...

