Dömötör: a magyaroknak fontos a biztonságuk
2018. április 12. csütörtök 08:30

Az emberek többsége tisztában volt a vasárnapi országgyűlési választás tétjével, és az eredmény egyértelmű: a magyaroknak fontos a hazájuk, a kultúrájuk, valamint a biztonságuk - jelentette ki a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára az M1 aktuális csatornán szerda este.
Dömötör Csaba úgy fogalmazott, hogy ez az üzenet a jövőben is kötelezi a kormánypártokat.
Azt mondta: a választók nagyon büntetik azon politikai erőket, amelyek nem hajlandóak tudomást venni a bevándorlásban rejlő problémáról, vagy akár támogatják is a folyamatot.
Az államtitkár "nonszensznek" nevezte, hogy vesztes pártok választási csalást emlegetnek. A voksolás tisztaságán ötvenezer ember dolgozott - hangsúlyozta, megköszönve az érintettek munkáját.
Hozzátette: furcsának találja, hogy egyes ellenzéki pártok a választókat sértegetik, és nem vonják le azt a következtetést, hogy nem álltak a többség oldalára meghatározó ügyekben, például a bevándorlás kérdésében.
A vasárnapi választás nem jelenti, hogy megszűnt volna a Magyarországra nehezedő nyomás - vélekedett Dömötör Csaba, hozzátéve, a betelepítési programot a következő hónapokban akarják véglegesíteni.
A téma változatlanul "velünk marad" - mondta Dömötör Csaba.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Már elkezdték a szavazólapok nyomtatását
- Orbán Viktor megszólalt Szijjártó...
- Megdörrenhet az ég, záporok érhetik...
- Harminc határsértőt tartóztattak fel...
- Hogy is volt? A mohácsi...
- Mohács szerb közösségének jeles...
- Három baranyai települést céloznak...
- Újabb forgalmi korlátozások jönnek...
- Dr. Magos Mária: a legszebb dolog azt...
- Az idei november is melegebb volt az...

