Budapestről indul újra az Orient Expressz utóda
2014. augusztus 21. csütörtök 07:32
Budapestről indul újra az Orient Expressz utóda, és végállomása nem Isztambulban, hanem Teheránban lesz - mondta Zaránd György, a MÁV-Start értékesítési igazgatója a Magyar Nemzetnek.
A lap csütörtöki számában a szakember, aki a MÁV Nosztalgia Kft. ügyvezetője is, közölte, hogy az ősszel induló Budapest-Teherán expressz történeti járművekből álló luxusvonat lesz.
A vállalkozás idegenforgalmi részét egy brit utazási iroda végzi, ők értékesítik a borsos árú jegyeket az egy irányba kéthetes utazásra - tette hozzá.
Zaránd György elmondta, jelentős az érdeklődés, a tervek szerint évente öt járatot indítanak.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Állatorvosi ügyelet hétvégén Mohácson...
- Árokba hajtott, felborult egy autó...
- Kisteherautóval ütközött egy...

