Bombához hasonló tárggyal várta a villamost Budapesten
2013. október 13. vasárnap 14:12

Robbanószerkezetnek látszó tárgyat találtak egy férfinél vasárnap Budapesten, egy Bartók Béla úti villamosmegállóban, ezért azt egy időre le kellett zárni, a villamosok körülbelül egy órán át nem közlekedtek.
Bartha László, az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálatának ügyeletese elmondta, a XI. kerületi Bartók Béla útra, egy villamosmegállóban lévő férfihez hívtak mentőt. A mentősök értesítették a tűzszerészeket, mert egy robbanószerkezetnek látszó tárgyat találtak a férfinál.
A tűzszerészek később megállapították, hogy a tárgy - egy fölül fehér, onnan pedig fekete burkolattal bevont üveg, amelynek az oldalán piros és kék vezeték futott - nem robbanószerkezet volt.
A férfi ellen nem indul eljárás.
Képünkön: tűzszerész dolgozik egy robbanószerkezetnek látszó tárgynál a Bartók Béla úton.
Forrás: MTI - Fotó: Mihádák Zoltán
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

