Az ország nagy részén gyenge fagy várható éjszaka
2022. november 21. hétfő 19:30

Hétfőn nyugat felől határozottan csökken a felhőzet, kiderül az ég, valamint több helyen köd, rétegfelhőzet képződik. Az éjszaka második felétől délnyugat felől növekszik, vastagszik a felhőzet.
Kedden az ország nagy részén borult lesz az ég, több-kevesebb napsütés, szűrt napsütés főként az Alföld északi, keleti részein valószínű.
Kedd délutántól délnyugat, dél felől egyre többfelé várható eső, este az Alpokalján havas eső, vizes hó is előfordulhat, de vastag, megmaradó hótakaró csak a Kőszegi-, Soproni-hegységben valószínű.
A légmozgás hajnalig nagyrészt mérsékelt marad, majd kedden többfelé megerősödik a keletire, északkeletire, majd északira forduló szél.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -5 és +3 fok között alakul, nagy területen várható gyenge fagy.
A legmagasabb nappali hőmérséklet kedden 3 és 12 fok között valószínű, a tartósan borult részeken és nyugaton lesz hidegebb.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Vadgázolás miatt félpályán halad a...
- Új lendületet vesz a mohácsi kikötő...
- Hétfőig lehet jelentkezni a középfokú...
- Több mint tíz százalékkal emelkedik a...
- Bestiális kegyetlenséggel végzett...
- Ezzel a csodás fotóval nyerte meg a...
- A héten tartós élelmiszer adományokat...
- Súlyos baleset történt az 57-es...
- Befejeződött a Marek Sportcsarnok...
- Továbbra is a Duna hullámsírjában...

