Áramszünet van a Déliben, késnek a pécsi vonatok
2014. április 03. csütörtök 14:13
Valamennyi, a Budapest Déli pályaudvarról induló és oda érkező vonat késik csütörtökön délután, miután nincs áram a felsővezetékekben a pályaudvaron - tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t.
Kavalecz Imre közölte, hogy az utasoknak 30-80 perces késéssel kell számolniuk, mert a Biatorbágy és a Déli pályaudvar között húzódó felsővezetékben sincs áram.
A felsővezeték hibája miatt a többi között késnek a szerelvények a Déli pályaudvar és Komárom között, illetve a Budapest - Győr - Hegyeshalom vasútvonalon is.
A szakemberek megkezdték a hiba elhárítását - közölte Kavalecz Imre.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

