A TEK elfogta a gyermeke megölésével fenyegetőző férfit
2013. október 29. kedd 14:33
A Terrorelhárítási Központ speciális egységei elfogták azt a 30 éves férfit, aki lakásába zárkózott tízhónapos kislányával és a megölésével fenyegetőzött - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu-n.
A közlemény szerint egy dunaújvárosi nő tett bejelentést kedd délelőtt arról, hogy élettársa bántalmazta, majd otthonukból elzavarta és megfenyegette, hogy őt és közös gyermeküket megöli.
A helyszínre érkeztek a TEK munkatársai, akik bevonultak az épületbe, ahol a túszejtő a lépcsőházban tartózkodott és ellenállás nélkül megadta magát.
Az akcióban a kislány nem sérült meg.
A férfi ellen a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztálya büntetőeljárást indított.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

