A parlamentben is téma lesz a lehallgatási ügy
2013. november 02. szombat 11:47

Kedden veszi napirendre a lehallgatások ügyét az Országgyűlés nemzetbiztonsági bizottsága.
Molnár Zsolt, a testület szocialista elnöke a Népszava szombati számában elmondta, hogy az ülés a téma miatt nem lesz nyilvános. Annyit azonban elárult, hogy meghívták a különböző, érintett titkosszolgálatok valamint a Belügyminisztérium képviselőjét.
A szolgálatok az ülésre készülve megvizsgálják, a hatáskörükbe tartozó területen van-e információjuk amerikai részről történt esetleges lehallgatásokról, megfigyelésről, és így a bizottság várhatóan képet kap arról, érintett volt-e Magyarország vagy bármely politikai vezető.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kisteherautóval ütközött egy...

