A Nemzeti Mobilfizetési Zrt. szerződéseit kéri az LMP – újra
2014. augusztus 07. csütörtök 12:48
Az LMP újra beadja a Nemzeti Mobilfizetési Zrt. gazdálkodására vonatkozó adatigénylést.
Csárdi Antal, az ellenzéki párt főpolgármester-jelöltje csütörtöki sajtótájékoztatóján azt mondta: a július közepi kérelmüket visszaélésszerű adatigénylésnek minősítették és elutasították, ez azonban szerintük alaptörvény-ellenes. Hozzátette: mindössze 60 sablonszerződést kaptak.
Az LMP-s politikus úgy vélte: ezzel az indokkal nem tagadhatják meg a szerződésállomány kiadását, ezért újra benyújtják a kérelmet. Kifejtette: továbbra is arra kíváncsiak, mi került egymilliárd forintba a rendszer kialakításán és a szolgáltatást igénybe vevőknek miért kerül többe a parkolás mint korábban.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Állatorvosi ügyelet hétvégén Mohácson...
- Árokba hajtott, felborult egy autó...
- Kisteherautóval ütközött egy...

