A Jobbik feljelentést tesz a "bizniszpártok" visszaélései miatt
2014. április 22. kedd 12:46
A Jobbik feljelentést tesz ismeretlen tettesek ellen az országgyűlési választás ajánlóíveit érintő visszaélések miatt.
Szilágyi György, a párt országgyűlési képviselője keddi sajtótájékoztatóján elmondta: a választás, népszavazás és az európai polgári kezdeményezés rendje elleni bűncselekmény, személyes adattal visszaélés vétsége, valamint költségvetési csalás bűntette miatt tesznek feljelentést.
A jobbikos politikus egyúttal arra kérte a legfőbb ügyészt, hogy zároltassa a gyanúba keveredett "bizniszpártok" számláit és foglalja le ajánlóívet, mielőtt megsemmisítenék azokat.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Már lehet jelentkezni a nyári...

