A honvédelmi miniszter köszöni, jól van
2014. augusztus 24. vasárnap 10:55
Vesekő problémákkal kellett kórházba vinni szombaton Szombathelyről Hende Csabát. Erről maga a honvédelmi miniszter számolt be vasárnap délelőtt Facebook-oldalán.
Szombat délután a Nyugat.hu internetes oldalon közölték, hogy Hende Csabát rohammentővel vitték be a szombathelyi Markusovszky kórházba.
A honvédelmi tárcavezető vasárnap Facebook-oldalán azt írta: az egészségével kapcsolatban megjelent hírekből annyi igaz, hogy kórházban járt, de az ok - mint fogalmazott - "egészen banális". Évek óta nyugalomban lévő veseköve indult el "világot látni", s ez fájdalmakkal járt - fejtette ki a tárcavezető, aki egyúttal mindenkinek megköszönte a jókívánságokat.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Állatorvosi ügyelet hétvégén Mohácson...
- Árokba hajtott, felborult egy autó...
- Kisteherautóval ütközött egy...

