Fakivágás miatt korlátozzák a forgalmat Mohács belvárosában
2026. március 04. szerda 09:47

Csütörtökön délelőtt tíz órától fakivágási munkálatok miatt ideiglenes forgalomkorlátozások lépnek életbe Mohácson, közölte az önkormányzat.
A munkavégzés ideje alatt a Szabadság utca 23. szám előtti gyalogos- és kerékpárutat lezárják.
A Bensheim park Rákóczi út és Dózsa György utca felé eső útszakaszain a kétirányú forgalom biztosított marad, azonban kisebb 1-2 méteres elhatárolt munkaterületek lesznek kijelölve.
Fontos, hogy a munkálatok ütemezetten zajlanak, így egyszerre csak egy terület kerül lezárásra. A korlátozások a biztonságos munkavégzés érdekében szükségesek, a kivitelezés várhatóan még aznap befejeződik.
Kérik a gyalogosok, kerékpárosok és gépjárművezetők türelmét, fokozott figyelmét, valamint az esetleges ideiglenes forgalmi jelzések betartását.
Képünk illusztráció.
EQM - Fotó: pixabay.com
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Kisteherautóval ütközött egy...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...

